DEĞİŞİM

 

Bebedino.com'dan aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde, kullanılmamış ürünlerin, orijinal kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarları ve ürünle hediye edilen diğer ürünlerle beraber eksiksiz ve hasarsız şekilde teslim etmek şartıyla aynı tutardaki başka bir ürünle değişimini talep edebilirsiniz. Yukarıda belirtilen hususlarda ürünün satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olarak teslim alınması esastır, bu sebeple kutusu veya ambalajı bozulmuş, yırtılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin değişimi onaylanmayacaktır.

 

Değişim taleplerinizi info@bebedino.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

 

Değişim yapmak istediğiniz ürün veya ürünlerin stokta olması halinde, değişim için geri gönderdiğiniz ürün veya ürünlerin değişim şartlarına uygunluğu onaylandıktan sonra, en kısa sürede size kargolanacaktır.

 

 

 

İADE

Bebedino.com'dan aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde, kullanılmamış ürünlerin orijinal kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarları ve ürünle hediye edilen diğer ürünlerle beraber eksiksiz ve hasarsız şekilde teslim etmek şartıyla iade edebilirsiniz. Yukarıda belirtilen hususlarda ürünün satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olarak teslim alınması esastır, bu sebeple kutusu veya ambalajı bozulmuş, yırtılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünler iade alınmayacaktır.

 

İade taleplerinizi aşağıdaki şekillerde bize iletebilirsiniz;

·       Bebedino.com'taki "Hesabım" panelinden, "İade Taleplerim" bölümündeki formu doldurarak

·       info@bebedino.com adresine iade talebinizle ilgili e-posta göndererek

 

İade kargo bedeli Bebedino.com'a aittir. İade etmek istediğiniz ürünler ile birlikte size gönderilen fatura ve irsaliyelerin aslını göndermeniz gerekmektedir. İade talebinde bulunduğunuz ürünler teslim alındıktan sonra kargo görevlilerinin yanında kontrol edilmekte ve iade kurallarına uygun olup olmadığı kontrol edilmemektedir. İade şartlarına uygunluğu onaylandıktan sonra yasal süre olan en geç 10 gün içerisinde iade ücreti ödeme şeklinize göre kredi kartınıza veya belirtmiş olduğunuz banka hesabına iade edilir.