Markalarımız

 

Banz

 

Banz markası 2001 yılında, dünya üzerindeki en sert UV iklimlerinden birine sahip Avustralya'da bebek ve çocuklar için ideal güneş gözlüğünü üretme fikriyle kurulmuştur. Başı sarmalayan, elastik bantlı tasarımı ve 100% UV korumalı lensleriyle dünya genelinde haklı bir ün elde etmiştir. Zaman içerisinde çocukların hassas göz ve ciltlerini zararlı UV ışınlarından koruma amaçları dahilinde ürünlerine, şapka ve mayo koleksiyonlarını da eklemiştir. Ürünleri Avustralya Kanser Konseyi tarafından tavsiye edilmektedir.

 

Summer Infant

 

1985'te ABD'de kurulan Summer Infant, günümüzde ABD ve İngiltere başta olmak üzere dünya genelinde önde gelen bebek markalarından biridir. Ödüllü ve yaratıcı ürünleriyle öne çıkan marka hem ailelere çocuk sahibi olma tecrübelerinde destek olmayı hem de bebek güvenliği ve sağlığını iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

 

 

Splash About

 

Splash About, Goodwin ailesi tarafından 1989'da bebek ve çocukları suyun içinde ve dışında olabildiğince güvende ve rahat hissettirebilmek amacıyla kurulmuştur. Geçen yıllar içerisinde asıl amacı değişmeyen marka bugün kulağa tanıdık gelen bir çok modelin mucididir. Yenilikçi ürün ve malzeme tasarımını güncel teknolojiyle birleştiren marka, dünya genelinde bir çok yerde test edilmiş ve haklı bir övgüye layık olmuştur.

 

Sonpakkie

 

Güneş hem ruhunuz hem bedeniniz için son derece önemlidir. Afrikancada çocuk mayosu anlamına gelen Sonpakkie markası doğada zaman geçirmenin önemine inanmaktadır. Sonpakkie ürünleri 1987'den beri sizlere ve çocuklarınıza güneşin keyfini daha uzun ve sağlıklı sürmenizi sağlamak için en iyi korumayı sunmaktadır. Ürünler Güney Afrika'da üretilmekte, İsviçre'de test edilmekte ve Hollanda'da tasarlanmaktadır. Koleksiyonumuz yaz renkleri ve Güney Afrika'nın modern desenlerinin birleşiminden oluşmaktadır. Aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine de önem veren marka, gelirlerinin bir kısmını Güney Afrika kanser araştırmalarına bağışlamaktadır.